Close

InPost – wysyłka i odbiór

Paczkomaty InPost – lubimy to!

Twoje korzyści

Blisko: Paczkomaty InPost są wszędzie – w drodze do domu, do pracy, do szkoły, czy do sklepu!
Znajdziesz je na stacjach benzynowych, przy hipermarketach i centrach handlowych oraz na całodobowych parkingach strzeżonych. Dzięki temu możesz odebrać paczkę po drodze z pracy, na uczelnię czy na zakupy… albo przy innej okazji. Dbamy o to osobiście! Jeżeli w Twojej okolicy nie ma jeszcze Paczkomatu, teraz możesz to łatwo zmienić! Odwiedź stronę i zaproponuj, gdzie ma stanąć kolejny Paczkomat InPost.

Wygodnie: Korzystając z Paczkomatów unikasz kolejek i karteczek z awizo. Wystarczy numer telefonu i kod odbioru. W dodatku przesyłkę może odebrać ktoś za Ciebie, bo Paczkomat nigdy nie prosi o dokumenty!

Bezpiecznie: Dbamy o bezpieczeństwo Twoich przesyłek. Każdy etap ich podróży pomiędzy naszym magazynem a wybranym przez Ciebie paczkomatem InPost możesz na bieżąco obserwować

Jeśli chcesz sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się Twoje zamówienie kliknij TUTAJ.

24h dobę – 7 dni w tygodniu: Paczkomat nie potrzebuje przerwy i nigdy nie śpi. Jest więc idealny dla zajętych i zabieganych - czyli dla Ciebie !

Odbiór przesyłki

Podczas  zakupów na douglas.pl wybierz opcje Paczkomat InPost, podaj swój numer telefonu i adres e-mail.

Gdy przesyłka zostanie dostarczona do Twojego Paczkomatu otrzymasz powiadomienie z kodem odbioru (6 cyfr). Zachowaj je, by móc odebrać przesyłkę! Będąc już przy Paczkomacie na ekranie wpisz swój numer telefonu oraz kod odbioru. Skrytka z Twoją paczką otworzy się automatycznie. Na odbiór masz 2 dni od otrzymania powiadomienia. Jeśli nie masz czasu, poproś kogoś zaufanego, by zrobił to za Ciebie!

Czas oczekiwania

Czas oczekiwania na przesyłkę to czas przygotowania i skompletowania wysyłki + czas jej dostawy.
W przypadku Paczkomatów InPost wynosi on 1-2 dni robocze.

Czas przygotowania do wysyłki

To czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do wysłania paczki z magazynu. Zamówienie płatne kartą jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy karta zostanie zautoryzowana. Zamówienia płatne przelewem zaczynamy realizować w chwili, gdy opłata za zamówienie zostanie zaksięgowana na naszym koncie.

Czas dostawy

Paczka dostarczana jest do Paczkomatu InPost już następnego dnia po dokonaniu zamówienia - pod warunkiem, że złożysz je max. do godz. 14.00.
Jeżeli zrobisz to po tym czasie, przesyłka zostanie dostarczona do wybranego przez Ciebie Paczkomatu InPost w ciągu 2 dni roboczych.

Koszt wysyłki

Gdy Twoje zamówienie osiągnie wartość min. 199 zł nie płacisz za koszty dostarczenia jej do wybranego przez Ciebie Paczkomatu InPost.
Przy zamówieniu poniżej 199 złotych za przesyłkę do Paczkomatu InPost zapłacisz jedynie 9,99 PLN.

Powrót do góry

Masz jeszcze pytania?

Nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji telefonicznie i mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zamówień na douglas.pl. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie. Kliknij tu