Close

Odbiór w perfumerii

Odbiór zamówienia w wybranej perfumerii Douglas

Teraz możesz dokonać zamówienia na douglas.pl i odebrać je w wybranej przez Ciebie perfumerii Douglas w całej Polsce. Usługa ta została stworzona z myślą o wszystkich, którzy doceniają komfort i korzyści zakupów online, ale większość czasu spędzają poza domem. Swoje zamówienie możesz odebrać w godzinach otwarcia perfumerii w ciągu 20 dni kalendarzowych od momentu dostarczenia zamówienia.

Oto wszystkie korzyści dla Ciebie:

Szybki czas dostawy

Nasz kurier DHL dostarczy Twoje zamówienie szybko i bezpośrednio do jednej z perfumerii Douglas. Twoje zamówienie zostanie dostarczone w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Możesz wybrać także opcję opłaty w perfumerii – przy odbiorze zamówienia!

O tym, że Twoje zamówienie czeka gotowe do odbioru w wybranej przez Ciebie perfumerii poinformujemy Cię drogą mailową.

Oszczędność kosztów wysyłki

Twoje zamówienie będzie dostarczone do perfumerii Douglas bez dodatkowych kosztów wysyłki.

Profesjonalne doradztwo

Masz pytania na temat wybranych przez Ciebie produktów? Nasi konsultanci w perfumeriach są do Twojej dyspozycji, chętnie służąc radą i pomocą.

Jak to działa?

Aby zlecić dostawę zamówienia do perfumerii, w trakcie składania zamówienia w polu „adres dostawy“ zaznacz „w sklepie Douglas”. Aby dokonać wyboru perfumerii, należy w polu wyszukiwania podać „kod pocztowy“ lub „miejscowość“. Następnie otworzy się okienko, w którym wyświetlana jest lista wszystkich perfumerii w kolejności zależnej od lokalizacji z dokładnym adresem i godzinami otwarcia. Wybierz perfumerię z listy i kliknij na „wybierz sklep”.
Gdy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru w perfumerii, otrzymasz powiadomienie drogą mailową. Odbierz je w ciągu 20 dni kalendarzowych. Przy odbiorze posiadaj przy sobie potwierdzenie, na którym będzie widoczny numer zamówienia.

Dostawa prezentów za granicę

Zamówienia złożone na douglas.pl dostarczone mogą być do wszystkich perfumerii Douglas na terenie Polski.

Powrót do góry