Close

Wysyłka i odbiór

Niezawodny transport pod Twoje drzwi!

Kurier DHL dostarcza zamówienie w ciągu jednego dnia roboczego, bezpośrednio na dowolny adres w Polsce , podany przez Ciebie w zamówieniu.* Prosimy uwzględnić, że podany czas dostawy jest określony szacunkowo, gdyż wiele czynników może mieć wpływ na jego skrócenie lub wydłużenie.

W każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie Twoja przesyłka aktualnie się znajduje. W tym celu kliknij TUTAJ.

*Przy złożeniu zamówienia do godz. 14.00

Czas oczekiwania

Czas oczekiwania na przesyłkę to czas przygotowania i skompletowania wysyłki + czas jej dostawy.

Czas przygotowania do wysyłki

To czas, który upłynie od przyjęcia przez nas zamówienia do wysłania paczki z magazynu. Zamówienie płatne kartą jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy karta zostanie zautoryzowana. Zamówienia płatne przelewem zaczynamy realizować w chwili, gdy opłata za zamówienie zostanie zaksięgowana na naszym koncie.

Czas dostawy
Paczki na terenie kraju dostarczane są przez kuriera DHL już następnego dnia po dokonaniu zamówienia pod warunkiem, że złożysz je max. do godz. 14. Jeżeli zrobisz to po tym czasie, przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Koszt wysyłki
Gdy Twoje zamówienie osiągnie wartość min. 199 zł nie płacisz za koszty przesyłki na podany przez Ciebie adres! Przy zamówieniu poniżej 199 złotych za przesyłkę zapłacisz jedynie 9,99 PLN.

Powrót do góry

Masz jeszcze pytania?

Nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji telefonicznie i mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zamówień na douglas.pl. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie. Kliknij tu

Powrót do góry