Close

Formy płatności

Formy płatności

Naszym celem jest, aby zakupy w douglas.pl były jak najbardziej komfortowe. Komfort zakupów to także wygodne formy płatności! Dowiedz się więcej!

Szybki przelew online (Przelewy24) PayPal Karta kredytowa Przelew Za pobraniem

Szybki przelew online (Przelewy24)

Na douglas.pl możesz zapłacić szybkim przelewem online za pośrednictwem Przelewy24. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu Przelewy24, w którym masz możliwość wybrania swojej instytucji bankowej. Kolejny krok to zalogowanie się do bankowości internetowej oraz potwierdzenie płatności. Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL, zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowana/y z powrotem na douglas.pl, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do opracowania i wysyłki.

Powrót do góry

PayPal

Przy wyborze PayPal jako formy płatności, zostaniesz automatycznie przekierowana/y na stronę PayPal, gdzie w bezpiecznym, zaszyfrowanym połączeniu możesz zalogować się na swoje konto bankowe i w komfortowy sposób dokonać płatności. Jeżeli nie posiadasz konta w PayPal, możesz je założyć lub dokonać płatności jako Gość serwisu.

Powrót do góry

Karta kredytowa

W douglas.pl możesz także dokonać płatności kartą kredytową VISA, Mastercard. Podczas zamówienia w odpowiednim polu należy wpisać numer karty kredytowej, kod CVV2/CVC2, datę ważności karty oraz Twoje imię i nazwisko. Karta kredytowa zostanie obciążona dopiero po wysłaniu paczki.

Przelew

Przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie. Dane do przelewu wyświetlone zostają na stronie bezpośrednio po zakończeniu zamówienia. Otrzymasz je także w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana na podany w zamówieniu adres w momencie zaksięgowania przelewu na naszym koncie bankowym. O wysłaniu paczki poinformujemy Cię osobnym mailem.

Dane do przelewu

Douglas Polska sp. z o.o.
Okopowa 58/72
01-042 Warszawa
IBAN: PL70 1880 0009 0000 0011 0195 6002
BIC CODE: DEUTPLPX

W polu "tytułem" prosimy o podanie numeru zamówienia. Znacznie ułatwi nam to identyfikację przelewu, co przyśpieszy wysłanie paczki. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wysłane przelewem bankowym przesyłane są z konta na konto w różnym czasie w zależności od aktualnych procedur bankowych.

Powrót do góry

Za pobraniem

Jeżeli chcesz w tradycyjny sposób zapłacić za przesyłkę bezpośrednio przy jej odbiorze, wybierz opcję „Za pobraniem”. Wówczas otrzymasz możliwość uiszczenia opłaty za Twoje zamówienie bezpośrednio u kuriera, który dostarczy przesyłkę na wskazany przez Ciebie adres.

Powrót do góry

Masz jeszcze pytania?

Nasz dział obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji telefonicznie i mailowo. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zamówień na douglas.pl. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie. Kliknij tu

Powrót do góry